PLAN LEKCJI I ZAJĘĆ DODATKOWYCH

 

Plan lekcji 2017/2018

Klasa 0

lpDzwonkiPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00 - 8:45e.w.e.w.e.w.e.w.e.w.
28:55 - 9:40e.w.j. hebrajskie.w.e.w.e.w.
39:55 - 10:40e.w.e.w.e.w.e.w.e.w.
4

10:50 - 11.35

zupa

e.w.e.w.e.w.e.w.e.w.
5

11:55 - 12:40

2. danie

basen

13:15 - 13:50

akademiaW-Fmuzykaakademia
613:00 - 13:45  W-Fetyka Szabat
713:55-14:40  religia   

Klasa I

lpDzwonkiPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00 - 8:45j. hebrajskie.w.e.w.e.w. (W-F)j. hebrajski
28:55 - 9:40e.w.e.w.e.w.e.w.j. angielski
39:55 - 10:40j. angielskie.w.informatykae.w.e.w.
4

10:50 - 11.35

zupa

j. angielskimuzykae.w.e.w.

e.w.

5

11:55 - 12:40

2. danie

basen

13:15 - 13:50

akademiaj. angielskie.w.akademia
613:00 - 13:45 W-FW-Fe.wSzabat
7 13:55-14:40  religiaetyka j. hebrajski  j. angielski

Klasa II

lpDzwonkiPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00 - 8:45j. angielskij. hebrajskie.w.j. angielskij. angielski
28:55 - 9:40j. angielskie.w.e.w.muzykaj. hebrajski
39:55 - 10:40e.w.e.w.e.w.e.w.e.w.
4

10:50 - 11.35

zupa

e.w.e.w.informatykae.w.e.w.
5

11:55 - 12:40

2. danie

e.w.e.w.W-F

j. angielski

(konwersacje)

W-F
613:00 - 13:45

basen

13:55 - 14:30

e.w. j. hebrajskiSzabat
713:55 - 14:40 religia etyka  

 

Klasa III

lpDzwonkiPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00 - 8:45e.w.e.w.

j. angielski A

informatyka B

e.w.j. hebrajski
28:55 - 9:40e.w.e.w.

j. hebrajski

W-Fe.w.
39:55 - 10:40e.w.W-Fe.w.e.w.e.w.
4

10:50 - 11.35

zupa

j. angielski A

j. angielski B

j. angielski A

j. angielski B

e.w.muzykae.w.
5

11:55 - 12:40

2. danie

plastyka

j. angielski A

j. angielski B

 

informatyka A

j. angielski B

e.w.
613:00 - 13:45

basen dziewczynki

13:55 - 14:30

 j. hebrajski

basen chłopcy

14:15 - 14:50

j. angielski

(konwersacje)

Szabat
713:55 - 14:40 etyka chłopcy matematyka etyka dziewczynki religiaW-F
814:50-15:35 zajęcia wyrównawcze  zajęcia wyrównawcze 

Klasa IV

lpDzwonkiPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00 - 8:45godz. wychowawczaW-Fj. polskiW-Fj. polski
28:55 - 9:40

j. angielski A

j. angielski B

W-F

j. angielski A

j. angielski B

matematykamatematyka
39:55 - 10:40

j. angielski A

j. angielski B

j. angielski A

informatyka B

 

matematyka
muzykaj. hebrajski
410:50 - 11.35plastykaj. polskitechnika

informatyka A

j. angielski B

historia
511:55 - 12:40matematykaj. hebrajskihistoriaj. polski

 

zajęcia z psychologiem
613:00 - 13:45j. polski

zajęcia wyrównawcze

(matematyka)

 przyrodaprzyroda
713:55 - 14:40

basen chłopcy

14:35 - 15:10

 

basen dziewczęta

14:55 - 15:30

  Szabat
814:50 - 15:35etyka dziewczynki religia etyka chłopcy  

 

Klasa V

lpDzwonkiPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00 - 8:45matematykamatematykaplastykamuzykaj. angielski
28:55 - 9:40matematykaj. angielskij. angielskitechnikaj. polski
39:55 - 10:40W-Fj. angielskimatematykaj. polskiprzyroda
4

10:50 - 11.35

zupa

j. polskimatematykaj. hebrajskiprzyrodaprzyroda
5

11:55 - 12:40

2. danie

historiainformatykaj. polskiW-Fj. hebrajski
613:00 - 13:45 

zajęcia wyrównawcze

(matematyka)

godz. wychowawcza

j. polskiW-Fj. hebrajski
713:55 - 14:40 zajęcia z psychologiem

basen

14:55 - 14:50

historia ŻydówSzabat / łacina
814:50 - 15:35

etyka

religia  zajęcia z psychologiem

Klasa VI

lpDzwonkiPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00 - 8:45przyrodamuzykamatematykaj. angielskimatematyka
28:55 - 9:40przyrodamatematykaplastykaj. angielskij. hebrajski
39:55 - 10:40matematykamatematykahistoriaW-Fj. polski
4

10:50 - 11.35

zupa

W-FW-Fj. polskij. polskij. angielski
5

11:55 - 12:40

2. danie

j. polskij. polskij. hebrajskihistoria Żydówprzyroda
613:00 - 13:45j. angielskij. polskiinformatykatechnika

 

historia
713:55 - 14:40 

 zajęcia wyrównawcze

(matematyka)

godz. wychowawczaWDŻ Szabat / łacina
814:50 - 15:35 etyka religia

basen

15:35 - 16:10

  

 

Klasa VII

lpDzwonkiPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00 - 8:45chemiabiologiaj. angielskij. polskimatematyka
28:55 - 9:40j. niemieckigeografiamatematykaj. polskij. angielski
39:55 - 10:40j. polskimuzykaj. polskiW-Fj. angielski
4

10:50 - 11.35

zupa

W-FW-Fplastyka

 

matematyka
j. hebrajski
5

11:55 - 12:40

2. danie

j. angielskifizykahistoriachemiahistoria
613:00 - 13:45historia Żydówfizykaj. hebrajskibiologiaj. niemiecki
713:55 - 14:40matematykagodz. wychowawczainformatykageografia Szabat / łacina
814:50 - 15:35

matematyka

matematyka

basen

15:35 - 16:10

 doradztwo zawodowe / WDŻ 

 

Zajęcia dodatkowe

lpDzwonkiPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
513:00 - 13:45Zręczne Rączki chłopcy (III)    
613:55 - 14:40warsztaty artystyczne (IV-VI)język francuski (IV) język francuski (0, II) 
714:50 - 15:35Zręczne Rączki (0-II)Teatr Rampampam (0-VI)kodowanie (0-III)kodowanie (IV)logika (III)
    piłka nożna (III)  piłka nożna (IV)
   język francuski (III)  warsztaty fotograficzne (V-VII)
 8 15:40-16:25  piłka nożna (IV)  logika (IV)
      Szkolni Ekolodzy (III-IV)

 

Zajęcia wyrównawcze

lpDzwonkiPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
513:00 - 13:45matematyka (V)matematyka (IV)   
613:55 - 14:40 matematyka (VI)   
 7 14:50 - 15:35 e.w. (III)  e.w. (III) 
     kółko matematyczne (V, VI)