PLAN LEKCJI I ZAJĘĆ DODATKOWYCH

 

 2018/2019

klasa 0 (N. Dębowska)

 

nr lekcji

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

edukacja przedszkolna

W-F

edukacja przedszkolna

edukacja przedszkolna

edukacja przedszkolna

2

8.55-9.40

edukacja przedszkolna

J. hebrajski

edukacja przedszkolna

edukacja przedszkolna

edukacja przedszkolna

3

9.55-10.40

edukacja przedszkolna

edukacja przedszkolna

J. angielski

J. angielski

edukacja przedszkolna

4

10.50-11.35

XXXXXXXXX

edukacja przedszkolna

edukacja przedszkolna

edukacja przedszkolna

W-F

5

11.55-12.40

basen

12.15-12.55

edukacja przedszkolna

edukacja przedszkolna

edukacja przedszkolna

Akademia Sukcesu

6

13.00-13.45

 

J. angielski

  

Szabat

7

13.55-14.40

     

8

14.50-15.35

     

9

15.45-16.30

     
       

klasa I A (D. Mikołajczyk)

nr lekcji

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

j. angielski

j. hebrajski

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

edukacja wczesnoszkolna

2

8.55-9.40

edukacja wczesnoszkolna

WF

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

3

9.55-10.40

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

Akademia Sukcesu

WF

edukacja wczesnoszkolna

4

10.50-11.35

edukacja wczesnoszkolna

muzyka

j. angielski

edukacja wczesnoszkolna

informatyka

5

11.55-12.40

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

j. hebrajski

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

6

13.00-13.45

XXXXXXXXXX

 

WF

edukacja wczesnoszkolna

Szabat

7

13.55-14.40

basen

14.15-14.55(K.Y)

  

j. hebrajski

 

8

14.50-15.35

     

9

15.45-16.30

     
       

klasa I B (Z. Filip)

lekcja

dzwonki

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

WF

muzyka

edukacja wczesnoszkolna

2

8.55-9.40

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

WF

edukacja wczesnoszkolna

3

9.55-10.40

j. angielski

WF

j. angielski

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

4

10.50-11.35

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

informatyka

j. angielski

edukacja wczesnoszkolna

5

11.55-12.40

edukacja wczesnoszkolna

muzyka

plastyka

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

6

13.00-13.45

świetlica

edukacja wczesnoszkolna

 

matematyka

SZABAT

7

13.55-14.40

basen 14.15 – 14.55

    

8

14.50-15.35

 

RELIGIA

   

9

15.45-16.30

 

ETYKA

   

10

      
       

klasa II (K. Radulska)

 

lekcja

dzwonki

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

 

2

8.55-9.40

j. angielski

informatyka

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

3

9.55-10.40

edukacja wczesnoszkolna

muzyka

WF

j. angielski

edukacja wczesnoszkolna

4

10.50-11.35

edukacja wczesnoszkolna

WF

j. hebrajski

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

5

11.55-12.40

świetlica

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

j. hebrajski

edukacja wczesnoszkolna

6

13.00-13.45

basen 12.55-13.35

edukacja wczesnoszkolna

j. hebrajski

 

SZABAT

7

13.55-14.40

 

edukacja wczesnoszkolna

  

Z. KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE

8

14.50-15.35

     

9

15.45-16.30

     

10

      
       

klasa III (M. Budzyńska)

 

lekcja

dzwonki

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

edukacja wczesnoszkolna

muzyka

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

2

8.55-9.40

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

WF

j. angielski

WF

3

9.55-10.40

edukacja wczesnoszkolna

j. hebrajski

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

j. hebrajski

4

10.50-11.35

j. angielski

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

WF

j. angielski

5

11.55-12.40

świetlica

informatyka

edukacja wczesnoszkolna

edukacja zdrowotna/

zajęcia wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

6

13.00-13.45

basen 12.55-13.35

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

j. hebrajski

SZABAT

7

13.55-14.40

 

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

 

J. POLSKI/SZACHY

8

14.50-15.35

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

LOGIKA/

PLASTYKA

 

J. POLSKI/Z. KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

9

15.45-16.30

 

ETYKA

   

10

      
       

klasa IV (A. Felińska-Junka)

 

lekcja

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

j. hebrajski

j. angielski A

informatyka B

j. angielski

matematyka

SZABAT

2

8.55-9.40

j. angielski A/B

matematyka

j. hebrajski

przyroda

matematyka

3

9.55-10.40

matematyka

j. polski

matematyka

muzyka

j. polski

4

10.50-11.35

plastyka

technika

j. polski

j. angielskiA/B

j. hebrajski

5

11.55-12.40

j. polski

WF

j. polski

j. polski

WF

6

13.00-13.45

historia

j. angielski B/Informatyka A

godzina wychowawcza

WF

j. angielski

7

13.55-14.40

XXXXXXXXXXXXXX

matematyka wyrównawcza

KODOWANIE/ Z. KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

 

przyroda

8

14.50-15.35

basen 14.55 – 15.35

ETYKA

LOGIKA/PLASTYKA

  

9

15.45-16.30

 

RELIGIA

   

10

      
       

klasa V (A. Ponichtera)

lekcja

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

j. polski

historia

j. hebrajski

W-F

SZABAT

2

8.55-9.40

matematyka

j. polski

j. polski

matematyka

j. polski

3

9.55-10.40

j. hebrajski

j. angielski

j. polski

j. angielski

j. hebrajski

4

10.50-11.35

informatyka

biologia

historia żydowska

j. polski

WF

5

11.55-12.40

technika

matematyka

j. angielski

historia

j. angielski

6

13.00-13.45

j. angielski

muzyka

plastyka

WDŻ

geografia

7

13.55-14.40

godzina wychowawcza

WF

matematyka

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

8

14.50-15.35

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

ETYKA

matematyka

  

9

15.45-16.30

Basen 15.35-16.15

RELIGIA

PLASTYKA

  

10

      
       

klasa VI (T. Kubicki)

lekcja

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

matematyka

j. polski

historia żydowska

matematyka

matematyka

2

8.55-9.40

j. hebrajski

j. angielski

przyroda

j. hebrajski

informatyka

3

9.55-10.40

technika

j. hebrajski

j. angielski

j. polski

WF

4

10.50-11.35

j. angielski

matematyka

godzina wychowawcza

przyroda

j. polski

5

11.55-12.40

plastyka

przyroda

matematyka

p. angielski

SZABAT

6

13.00-13.45

j. polski

historia

matematyka

j.angielski

ZAJĘCIA KOREKCYJO-KOMPENSACYJNE

7

13.55-14.40

j. polski

muzyka

j. Polski

historia

 

8

14.50-15.35

XXXXXXXX

WF

WF

WDŻ

 

9

15.45-16.30

basen 15.35-16.15

 

PLASTYKA

ETYKA

 

10

  

RELIGIA

   
       

klasa VII (D. Mosiołek)

lekcja

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

matematyka

matematyka

j. niemiecki

j. hebrajski

SZABAT

2

8.55-9.40

j. Polski

biologia

matematyka

j. polski

j. hebrajski

3

9.55-10.40

chemia

geografia

j. hebrajski

matematyka

matematyka

4

10.50-11.35

historia

j. polski

j. angielski

muzyka

j. angielski

5

11.55-12.40

j. angielski

j. polski

WF

WF

geografia

6

13.00-13.45

basen 13.35-14.15

j. angielski

j. polski

historia

WF

7

13.55-14.40

XXXXXXXXX

informatyka

plastyka

j. angielski

biologia

8

14.50-15.35

doracztwo zawodowe

godzina wychowawcza

fizyka

chemia

j. niemiecki

9

15.45-16.30

 

MATEMATYKA WYRÓWNAWCZA

fizyka

ETYKA

 

10

16.30-17.15

 

RELIGIA

   

klasa VIII (E. Mendrala)

lekcja

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

chemia

biologia

matematyka

j. polski

j. polski

2

8.55-9.40

matematyka

j. hebrajski

j. angielski

matematyka

J. angielski

3

9.55-10.40

j. polski

matematyka

j. niemiecki

j. hebrajski

J. angielski

4

10.50-11.35

j. polski

j. angielski

warsztat absolwenta

WOS

matematyka

5

11.55-12.40

WOS

j. angielski

WF

WF

j. hebrajski

6

13.00-13.45

basen 13.35-14.15

j. Polski

fizyka

informatyka

WF

7

13.55-14.40

XXXXXXXXX

historia

fizyka

chemia

j. niemiecki

8

14.50-15.35

godzina wychowawcza

historia

matematyka wyrównawcza

EDB

geografia

9

15.45-16.30

doracztwo zawodowe

ŁACINA

 

ETYKA

 

10

16.30-17.15

 

RELIGIA

   

zajęcia dodatkowe

lp.

nazwa

dzień tygodnia

godzina zajęć

klasy

prowadzący

1

piłka nożna

piątek

13.45-14.30

14.45-15.30

0;2

3;4

A. Zimnocho

2

brydż

piątek

14.45 – 15.30

4;6

M. Markowski

3

gimnastyka artystyczna

środa

15.35 – 16.15

0;2

A. Usielska

4

szachy

Zmiana terminu, czekamy na informację od prowadzącego.

 

0;2

M. Dzikowski

5

łacina

wtorek

15.35-16.20

mix

P. Skowroński

6

zajęcia plastyczne

środa

14.50 -15.35

15.40 – 16.25

2;4

5;6

S. Owczarek

7

teatr

czwartek

15.00 – 15.45

0;4

N. Dębowska

8

kodowanie

poniedziałek

środa

środa

14.15-15.00

13.55-14.40

14.50- 15.35

2;3

4

0;1

D. Mosiołek

9

j. niemiecki

wtorek

piątek

13.55-14.40

13.55-14.40

0;1

3 i ;

Z. Filip

10

j. francuski

środa

czwartek

czwartek

13.55-14.40

13.55-14.40

14.50-15.35

0; 1a; 1b

3, 4

5

S. Szpak

11

logika

środa

14.50-15.35

3;4;5

K. Siniecki

12

kung fu

czwartek

14.40 – 15.40

0 - 8

 

13

j. hiszpański

wtorek

15.45-16.30

0 - 8

A. Sapiejka

zajęcia wyrównawcze

lpDzwonkiPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek