PLAN LEKCJI I ZAJĘĆ DODATKOWYCH

klasa 0 (N. Dębowska)

Plan lekcji 2018/2019 II SEMESTR

DLA KLASY 0



lekcja

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

EP

w-f

edukacja przedszkolna

j. angielski

edukacja przedszkolna

2

8.55-9.40

EP

j. hebrajski

edukacja przedszkolna

muzyka

edukacja przedszkolna

3

9.55-10.40

EP

edukacja przedszkolna

j. angielski

edukacja przedszkolna

edukacja przedszkolna

4

10.50-11.35

XXXXXXXXX

edukacja przedszkolna

edukacja przedszkolna

edukacja przedszkolna

w-f

5

11.55-12.40

basen

12.15-12.55(K.Y)

edukacja przedszkolna

edukacja przedszkolna

edukacja przedszkolna

Akademia Sukcesu

6

13.00-13.45

 

j. angielski

 

edukacja przedszkolna

Szabat

7

13.55-14.40

     

8

14.50-15.35

 

   

9

15.45-16.30

     
       

klasa I A (D. Mikołajczyk)

Plan lekcji 2018/2019 II SEMESTR

DLA KLASY I A



lekcja

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

edukacja wczesnoszkolna

J. hebrajski

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

j.hebrajski

2

8.55-9.40

edukacja wczesnoszkolna

W-F

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

3

9.55-10.40

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

Akademia Sukcesu

W-F(K.Y)

edukacja wczesnoszkolna

4

10.50-11.35

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

J. hebrajski

edukacja wczesnoszkolna

informatyka

5

11.55-12.40

j. angielski

edukacja wczesnoszkolna

J. angielski

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

6

13.00-13.45

XXXXXXXXXX

muzyka

W-F

edukacja wczesnoszkolna

Szabat

7

13.55-14.40

basen

14.15-14.55

    

8

14.50-15.35

 

   

9

15.45-16.30

     
       

klasa I B (Z. Filip)

Plan lekcji 2018/2019

DLA KLASY I B



lekcja

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

2

8.55-9.40

j.angielski

edukacja wczesnoszkolna

W-F

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

3

9.55-10.40

edukacja wczesnoszkolna

W-F

j. angielski

j.angielski

j. angielski

4

10.50-11.35

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

zabawy matematyczne

muzyka

edukacja wczesnoszkolna

5

11.55-12.40

edukacja wczesnoszkolna

muzyka

Plastyka

W-F

edukacja wczesnoszkolna

6

13.00-13.45

XXXXXXXXXX

edukacja wczesnoszkolna

 

informatyka

Szabat

7

13.55-14.40

basen

14.15-14.55

    

8

14.50-15.35

     

9

15.45-16.30

     
       

klasa II

Plan lekcji 2018/2019

DLA KLASY II semestr 2



Nr lekcji

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00-8.45

EW

J. angielski

J. hebrajski

EW

J .angielski

2

8.55-9.40

EW

Informatyka

J. hebrajski

EW

J. angielski

3

9.55-10.40

J.angielski

Muzyka

W-F

EW

W-F

4

10.50-11.35

J.angielski

W-F

EW

J.angielski

J.hebrajski

5

11.55-12.40

XXXXXXXXXX

EW

EW

EW

J.hebrajski

6

13.00-13.45

Basen

12.55-13.35(K.Y)

 

EW

EW

Szabat

7

13.55-14.40

   

EW

 

8

14.50-15.35

     

9

15.45-16.30

     
       

klasa III (M. Budzyńska)

Plan lekcji 2018/2019

DLA KLASY III



Nr lekcji

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00-8.45

J.angielski

EW

EW

EW

EW

2

8.55-9.40

EW

J. angielski

EW

J. angielski

Zabawy matematyczne

3

9.55-10.40

EW

J. hebrajski

EW

EW

EW

4

10.50-11.35

EW

Muzyka

EW

EW

J. angielski

5

11.55-12.40

XXXXXXXXXXX

Informatyka

J.hebrajski

EW

W-F

6

13.00-13.45

Basen

12.55-13.35

W-F

J. angielski

W-F

Szabat

7

13.55-14.40

  

J. ANGIELSKI

 

J.hebrajski

8

14.50-15.35

    

J. POLSKI/

Z. KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

9

15.45-16.30

     
       

klasa IV (A. Felińska-Junka)

Plan lekcji 2018/2019 Semestr II

DLA KLASA 4



Nr lekcji

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00-8.45

J.hebrajski

J.angielski/

Informatyka

J.angielski

Muzyka

SZABAT

2

8.55-9.40

J.angielski

Matematyka

J.hebrajski

Przyroda

Matematyka

3

9.55-10.40

Matematyka

J.polski

Matematyka

Matematyka

J.polski

4

10.50-11.35

Plastyka

J.angielski/

Informatyka

J.polski

W-F

Przyroda

5

11.55-12.40

J.polski

W-f

J.polski

J.polski

W-F

6

13.00-13.45

Historia

Technika

Godzina wychowawcza

J.angielski

J.angielski

7

13.55-14.40

XXXXXXXXXXXXX

Matematyka wyrównawcza

  

J.hebrajski

8

14.50-15.35

Basen 14.55-15.35

    

9

15.45-16.30

     
       
       



klasa V (A. Ponichtera)

Plan lekcji 2018/2019 II SEMESTR

DLA KLASY V



Nr lekcji

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00-8.45

J. polski

Historia

J. hebrajski

W-F

J.polski

2

8.55-9.40

Matematyka

J. polski

J. polski

J.polski

J. angielski

3

9.55-10.40

J. hebrajski

J. angielski

J. polski

J. angielski

J. hebrajski

4

10.50-11.35

Technika

Biologia

Historia żydowska

Matematyka

WF

5

11.55-12.40

Informatyka

Geografia

Matematyka

Historia

J. angielski

6

13.00-13.45

J. angielski

Matematyka

Matematyka

Muzyka

Szabat

7

13.55-14.40

GW

W-F

Plastyka

  

8

14.50-15.35

XXXXXXXXX

    

9

15.45-16.30

Basen 15.35-16.15

    
       

klasa VI (T. Kubicki)

Plan lekcji 2018/2019 II SEMESTR

DLA KLASY 6



Nr lekcji

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00-8.45

Matematyka

J.polski

Historia żydowska

J.polski

Matematyka

2

8.55-9.40

J.hebrajski

J. angielski

Matematyka

J. hebrajski

Przyroda

3

9.55-10.40

Technika

J.hebrajski

Matematyka

Matematyka

W-F

4

10.50-11.35

J.angielski

W-F

J.angielski

J.angielski

J.polski

5

11.55-12.40

Plastyka

Matematyka

W-F

J.angielski

Szabat

6

13.00-13.45

J.polski

Historia

Godzina

wychowawcza

Przyroda

 

7

13.55-14.40

J.polski

Muzyka

J.polski

Historia

 

8

14.50-15.35

XXXXXXXXX

    

9

15.45-16.30

Basen 15.35-16.15

    
       

klasa VII (D. Mosiołek)



Plan lekcji 2018/2019 Semestr II

DLA KLASA 7



Nr lekcji

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00-8.45

Matematyka

Matematyka

J.niemiecki

J.hebrajski

SZABAT

2

8.55-9.40

J.polski

Biologia

Matematyka

Matematyka

J.hebrajski

3

9.55-10.40

Chemia

Geografia

J.hebrajski

J.polski

Matematyka

4

10.50-11.35

Historia

J.polski

Fizyka

Informatyka

J.angielski

5

11.55-12.40

J.angielski

J.polski

Fizyka

Muzyka

Geografia

6

13.00-13.45

Basen 13.35-14.15

J.angielski

J.polski

Historia

W-F

7

13.55-14.40

XXXXXXXXX

J.angielski

Chemia

J.angielski

Biologia

8

14.50-15.35

Godzina wychowawcza

Matematyka wyrównawcza

W-F

W-F

J.niemiecki

9

15.45-16.30

  

Plastyka

  
       
       

klasa VIII (E. Mendrala)



Plan lekcji 2018/2019 Semestr II

DLA KLASY 8



lekcja

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

chemia

biologia

matematyka

matematyka

matematyka

2

8.55-9.40

matematyka

j.hebrajski

j.niemiecki

j.angielski

j.polski

3

9.55-10.40

j.polski

matematyka

j.angielski

j.hebrajski

j.angielski

4

10.50-11.35

j.polski

j.angielski

Warsztat Absolwenta

WOS

j.hebrajski

5

11.55-12.40

WOS

j.angielski

chemia

informatyka

Szabat

6

13.00-13.45

basen 13.35-14.15

j.polski

fizyka

j.polski

W-F

7

13.55-14.40

XXXXXXXXXXXX

historia

fizyka

EDB

j.niemiecki

8

14.50-15.35

godzina wychowawcza

historia

W-F

W-F

geografia

9

15.45-16.30

     
       
       

zajęcia dodatkowe

lp.

nazwa

dzień tygodnia

godzina zajęć

klasy

prowadzący

1

piłka nożna

piątek

13.45-14.30

14.45-15.30

0;2

3;4

A. Zimnocho

2

brydż

piątek

14.45 – 15.30

4;6

M. Markowski

3

gimnastyka artystyczna

środa

15.35 – 16.15

0;2

A. Usielska

4

szachy

Zmiana terminu, czekamy na informację od prowadzącego.

 

0;2

M. Dzikowski

5

łacina

wtorek

15.35-16.20

mix

P. Skowroński

6

zajęcia plastyczne

środa

14.50 -15.35

15.40 – 16.25

2;4

5;6

S. Owczarek

7

teatr

czwartek

15.00 – 15.45

0;4

N. Dębowska

8

kodowanie

poniedziałek

środa

środa

14.15-15.00

13.55-14.40

14.50- 15.35

2;3

4

0;1

D. Mosiołek

9

j. niemiecki

wtorek

piątek

13.55-14.40

13.55-14.40

0;1

3 i ;

Z. Filip

10

j. francuski

środa

czwartek

czwartek

13.55-14.40

13.55-14.40

14.50-15.35

0; 1a; 1b

3, 4

5

S. Szpak

11

logika

środa

14.50-15.35

3;4;5

K. Siniecki

12

kung fu

czwartek

14.40 – 15.40

0 - 8

 

13

j. hiszpański

wtorek

15.45-16.30

0 - 8

A. Sapiejka

zajęcia wyrównawcze

lpDzwonkiPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek