Rekrutacja do niepublicznej Szkoły Podstawowej Etz Chaim we Wrocławiu

Rekrutacja do niepublicznej Szkoły Podstawowej Etz Chaim we Wrocławiu jest niezwykle zindywidualizowanym i rzetelnym, ale również prostym procesem, który przebiega w życzliwej i komfortowej atmosferze. Obecnie prowadzimy rekrutację do niektórych klas na bieżący rok szkolny. Jeśli Państwa dziecko nie jest jeszcze w wieku szkolnym (bądź istnieje inny powód późniejszej rejestracji) zapewniamy możliwość rezerwowania miejsc dla kolejnych roczników uczniów.

Na czym polega rekrutacja do prywatnej Szkoły Podstawowej Etz Chaim?

Pierwszym krokiem w rekrutacji do prywatnej Szkoły Podstawowej Etz Chaim jest skontaktowanie się z sekretariatem szkoły i zarezerwowanie miejsca w placówce w naborze na konkretny rok szkolny. Rezerwacji można również dokonywać przez szablon zgłoszeniowy: http://www.etzchaim.pl/rekrutacja/. Po dokonaniu rezerwacji należy dostarczyć wymagane dokumenty (m. in. zgłoszenie oraz umowę), które mogą Państwo znaleźć na dole tej strony. Do każdej kandydatury podchodzimy indywidualnie, dlatego po szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji zapraszamy do kontaktu z naszym sekretariatem.

 

Dlaczego warto wybrać niepubliczną szkołę wielu kultur Etz Chaim?

Szkoła Podstawowa Etz Chaim to nie tylko wysoki poziom nauki, ale także miejsce indywidualnego rozwoju naszych podopiecznych. Dla wielu z nich jest to pierwszy etap, dlatego staramy się zapewnić uczniom serdeczną przestrzeń, w której będą mogli czuć się swobodnie. Kierujemy się takimi wartościami jak akceptacja i otwartość na drugiego człowieka. Dbamy również o wszechstronny rozwój dzieci zapewniany przez naszą kadrę wysoko wykwalifikowanych nauczycieli i pedagogów oraz ich autorskie specjalistyczne programy edukacyjne.

Wszelkich informacji udzielamy pod nr telefonu: +48 573 968 644 i w sekretariacie szkoły.