Nasza Szkoła Szkołą Roku 2013

Nasza Szkoła Szkołą Roku 2013

paź 29, 2013

Zrzut ekranu 2013-08-30 o 02.02.31

Szanowni Państwo Miło nam poinformować, że nasza szkoła została laureatem konkursu "Szkoła Roku 2013"

 Podczas uroczystego spotkania, czterdziestu dziewięciu placówkom edukacyjnym z całej Polski wręczono trzy rodzaje certyfikatów: srebrny - instytucjom nagradzanym drugi rok z rzędu oraz miedziany - placówkom, które znalazły się w gronie laureatów po raz pierwszy. Najwyższe wyróżnienie - certyfikat platynowy - otrzymała Społeczna Akademia Nauk z Łodzi.

Konkurs miał na celu nagrodzenie instytucji edukacyjnych, które spełniają najwyższe standardy w zakresie oferowanych programów nauczania i opieki, realizowanych w atmosferze przyjaznej i otwartej na potrzeby podopiecznych, uczniów i studentów.

Placówki oświatowe i firmy szkoleniowe nominowane do tytułu zostały zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu z uwzględnieniem takich aspektów ich działalności, jak: jakość kształcenia - mierzalna wynikami uczniów i absolwentów, bogactwo i różnorodność oferty programowej, doświadczenie i kompetencje kadry dydaktycznej, poziom merytoryczny i dydaktyczny realizowanych autorskich programów edukacyjnych, prestiż oraz dynamika rozwoju, warunki i wyposażenie placówki sprzyjające nauce i opiece, oraz adekwatność oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy.

Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca podmioty edukacyjne i gospodarcze w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim. Szczegóły na www.certyfikacjakrajowa.org.pl

gratulacje